Saruhan About

HAKKIMIZDA

Saruhan Mekanik firması olarak, 20 yıllık sektör deneyimimizin gücüyle mekanik tesisat alanlarında proje ve taahhüt hizmeti veriyor, deneyimli kadromuz ve üstün kalite anlayışımız ile sektörümüzde önemli işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak görüyor, mutlu müşterilerimizi en büyük referansımız olarak görüyoruz.

Düşük Maliyet

Kendi imalat gücümüz sayesinde ihtiyacınıza uygun en iyi çözümü sunuyoruz.

Tam Zamanında

"En iyi iş vaktinde biten iştir" diyoruz ve teslimat süresine büyük özen gösteriyoruz.

Garantili Hizmet

İmalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin kalitesine güveniyor ve teslimat sonrası olası hatalarda garanti hizmeti sunuyoruz.
 
parallax background
 
 

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk ve Şeffaflık

Saruhan Mekanik, üstün iş ahlakı, tevazu, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hizmet yönetimini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Hizmet

Saruhan Mekanik Havalandırma Sistemleri firması, hizmet alanlarının her noktasında evrensel kalite kriterlerine önem vermekte, alanında yetkin insanlarla dünya standartlarını yakalamaya çalışmaktadır.

İnovasyon

Saruhan Mekanik, sektörde yenilikler ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır.

Yasalara Uygunluk

Saruhan Mekanik, bütün faaliyetlerini resmî sınırlar içinde gerçekleştirmekte, yasalara ve etik kurallara uygunluğa büyük özen göstermektedir.

 

Sektörde yenilikçi, girişimci ve öncüyüz.

Hayallerimizi hayata geçirmek için dünyaya ve değişime açık, girişimcilik ruhuna ve yüksek bir özgüvene sahip olmamız, verimli, disiplinli ve planlı çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veriyoruz.

Her zaman en üst kalite düzeyini hedef alıyoruz.

Yaptığımız her işte, sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimseriz. Müşteri, kaliteli hizmet anlayışımızın odak noktasındadır. Tüm işlerimiz ve ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

İş sağlığı ve güvenliğini önemsiyoruz.

İş sağlığı ve güvenliğini önemsiyor, bu hususta belirlenen kriterlere büyük özen gösteriyoruz. En önemli sermayemiz, ekip arkadaşlarımızdır. Hedeflerimize ulaşırken, hizmet kalitemizin en büyük teminatının ekip arkadaşlarımız olduğunun farkındayız. Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanıyoruz.

 
20

Yıllık Tecrübe

4

Ülkede

17

İlde

1000

m² Günlük Kanal İmalatı Kapasitesi

BİLGİ, KALİTE VE
TASARIMIN GÜCÜ! 


ADRES

İSTANBUL

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Ziya Gökalp Mahallesi, Karaca Sokak, No:28, Başakşehir


İLETİŞİM

E-POSTA

info@saruhanmekanik.com


TELEFON

+90 507 523 4465

Pazartesi — Cumartesi 08:00 — 19:00